Dla mediów

Więcej informacji o Okazje.info i Wiarygodnych Opiniach

Już po raz czwarty Porównywarka Cen Okazje.info prezentuje ranking najlepiej ocenianych sklepów. Lista finalistów stworzona została na podstawie opinii realnych klientów, wystawionych w 2018 roku. Sklepy, które zakwalifikowały się do rankingu charakteryzują się najwyższym poziomem obsługi i zostały wyróżnione specjalnymi odznaczeniami ‘Finalista Wiarygodne Opinie 2018’.

Kolejny rok działalności programu Wiarygodne Opinie potwierdził, że rekomendacje realnych klientów są cennym źródłem wiedzy o e-handlu. W dobie rosnącej oferty produktów i usług do kupienia przez Internet, potrzebne są narzędzia w sposób rzetelny pomagające dokonać ich właściwej selekcji. Pozyskiwanie zaufania klientów jest bowiem coraz trudniejsze i sklepy powinny postrzegać go w kategoriach stałego procesu.

Coraz szersze grono sprzedawców dostrzega potrzebę gromadzenia opinii o swoim sklepie, o czym świadczy znaczący wzrost uczestników Programu Wiarygodne Opinie w 2018 roku. Już ponad 1000 sklepów korzysta z możliwości otrzymywania informacji zwrotnej od swoich klientów o świadczonych usługach i posiadanej ofercie. Zangażowanie Internautów w wystawianie opinii także przynosi rezultaty. Rocznie przybywa ich bowiem aż około 180 tysięcy.

Porządkując uzyskaną na szeroką skalę wiedzę o sklepach, Okazje.info postanowiły po raz kolejny wyróżnić te z nich, które wśród użytkowników cieszyły się najlepszą opinią. Wyniki zamieszczone są na specjalnej stronie rankingowej, gdzie prezentowanych jest 10 najlepiej ocenionych sklepów dla każdej kategorii produktowej. Finaliści otrzymują specjalne oznaczenie, widoczne na stronie sklepu:

Finalista 2018

Budowanie zaufania klientów jest jednym z najważniejszych zadań, jakie stoją w tej chwili przed właścicielami sklepów. Mimo coraz większej powszechności i dostępności do zakupów on-line, to właśnie wiarygodność sprzedawców internetowych jest przez kupujących często stawiana pod znakiem zapytania. Tym, którzy jeszcze nie przystąpili do Programu a są zainteresowani gromadzeniem opinii zupełnie za darmo z Okazje.info, przypominamy - proces integracji jest bardzo prosty. Program Wiarygodne Opinie jest szeroko dostępny również dzięki współpracy Okazje.info z największymi platformami sklepowymi, m.in.: RedCart, Shoper.pl, cStore, Prestashop, IAI Shop, oscGold, Comarch.

Program to nie tylko narzędzie gromadzenia opinii. To także platforma komunikacji z klientami. Dla ułatwienia obsługi posprzedażowej Porównywarka stworzyła dla Partnerów Centrum Komunikacji, za pośrednictwem którego sklep i klient mogą prowadzić dialog dotyczący opinii o zakupie. Co ważne, sprzedawca otrzymuje informację o negatywnej opinii, dzięki czemu ma możliwość łatwego wyjaśnienia oceny, którą uzna za niepokojącą. Uczestnictwo w Programie pozwala na wyróżnienie oferty sklepu, każdy uczestnik otrzymuje specjalne oznaczenie na stronie produktu Porównywarki.

Więcej o Programie Wiarygodne Opinie można znaleźć tu https://dlasklepow.okazje.info.pl/korzysci/wiarygodne-opinie/.

Kontakt dla mediów

E: pr [at] okazje.info.pl
T: 42 235 12 11

No-cache: 0,0753 s. (app-okazje-3_9.1ranking)