Dla mediów

Przeglądarka ofert Okazje.info prezentuje ranking sklepów internetowych najlepiej ocenianych w ostatnich 12 miesiącach. Lista sklepów powstała na podstawie opinii konsumentów udzielonych w ramach Wiarygodnych Opinii- systemu niezależnych ankiet pozakupowych dla sklepów internetowych.

Finalista 2021

Sklepy, które zakwalifikowały się do aktualnego wydania rankingu charakteryzują się najwyższym poziomem obsługi klientów i zostały wyróżnione specjalnym odznaczeniem "Finalista", które wyświetla się na stronach z opiniami oraz w dedykowanym widżecie.

Dzięki przynależności do programu Wiarygodne Opinie uczestniczące w nim sklepy mogą zwiększyć swoją wiarygodność w oczach klientów. Program Wiarygodne Opinie jest szeroko dostępny również dzięki współpracy Okazje.info z największymi platformami sklepowymi, m.in.: RedCart, Shoper.pl, cStore, Prestashop, IAI Shop, oscGold, Comarch.

Wiarygodne Opinie to także platforma komunikacji z klientami - za pośrednictwem Centrum Komunikacji sklep i klient mogą prowadzić dialog dotyczący opinii o zakupie. Sprzedawcy otrzymują możliwości łatwego wyjaśnienia niepokojących opinii i szybkiego rozwiązania sporu.

Więcej o Programie Wiarygodne Opinie można znaleźć tu https://dlasklepow.okazje.info.pl/korzysci/wiarygodne-opinie/.

Kontakt dla mediów

E: kontakt [at] okazje.info.pl

No-cache: 0,0603 s. (app-okazje-4_0.1ranking)