O rankingu

Kupuj bezpiecznie dzięki badaniu opinii o sklepach internetowych - znajdź zweryfikowane sklepy z najlepszymi opiniami klientów. W ramach rankingu wyróżniliśmy sprzedawców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy uczestniczyli w programie Wiarygodne Opinie i zebrali najlepsze oceny klientów.

Jak zbieramy opinie?

Wiarygodne Opinie pozwalają sklepom internetowym na zbieranie opinii pochodzących od prawdziwych klientów. Opinie są przekazywane w ramach ankiet pozakupowych wypełnianych przez kupujących. Ankiety otrzymują tylko osoby, które faktycznie dokonały zakupów w sklepie.

Jak tworzymy ranking?

Analizujemy opinie zebrane przez sklepy internetowe w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W rankingu prezentowane są sklepy, które uzyskały najwyższe noty od swoich klientów. Kryteria, które musi spełniać sprzedawca znajdujący się w rankingu:

  • Czas uwzględniony w badaniu: 12 miesięcy
  • Minimalna średnia ocena: 4.0
  • Udział negatywnych opinii nie większy niż: 4%
  • Otrzymywanie opinii przez minimum: 3 miesiące

Wszystkich sprzedawców spełniających kryteria znajdziesz w katalogu sklepów.

Oznaczenia i certyfikaty

Sklepy uczestniczące w programie Wiarygodne Opinie są oznaczone symbolem "Zweryfikowany sklep". To oznacza, że przed zakupem w sklepie możesz zapoznać się z opiniami innych klientów.

Sklep otrzymał certyfikat “Finalista” i znalazł się w rankingu Wiarygodnych Opinii. To oznacza, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy zdobył najwyższe noty od swoich klientów.

No-cache: 0,0644 s. (app-okazje-3_9.1ranking)